Поздравляем всех с добрым и светлым праздником Рождества Христова! Желаю, чтобы все надежды оправдывались, чтобы все мечты сбывались, чтобы все идеи воплощались, чтобы родные были здоровы и не болела у вас душа. Пусть в жизни непременно произойдёт рождественское чудо, которое вдохновит на новые достижения в работе и подарит счастье сердцу!

Подробнее...

Пусть Новый год, идущий к нам,

Подарит счастье, радость Вам,

Здоровья море принесёт,

От бед возможных уведёт!

 .....

 

Подробнее...

Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника. Це одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Подробнее...

Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day). Перед світовою спільнотою поставлено завдання - домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла.

Подробнее...

Всесвітній день медичних сестер святкується щорічно 12 травня, у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820—1910), відомої як фундатор професії медичних сестер і ініціатор реформи шпиталів.

Подробнее...

Від щирого серця вітаємо вас і ваші родини зі світлим святом Христового Воскресіння!

Подробнее...

8 березня – свято сердечності, доброти, кохання, радості і тепла, бо саме жінка оточує близьких людей любов’ю й увагою, дарує спокій і щастя, ділиться своїм теплом, підтримуючи добрим словом.

Подробнее...

Майстер-клас: «Мультидисциплінарный підхід до лікування інсульту. Досвід роботи інсультного блоку." Лебединец Володимир Васильович, лікар вищої категорії, заслужений лікар України, завідувач відділення патології судин головного мозку Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 1

Подробнее...

14.11.2019р. на базі ХКЛЗТ №1 філії «ЦОЗ» АТ «Укрзалізниця» - за підтримки ТОВ «АстраЗенека Україна» був проведений науково – практичний захід д «Дискусійний клуб «Курс на життя»

Подробнее...

31 травня кожного року відзначається Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням, встановлений у 1987 р. Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Подробнее...

13 - 14 вересня 2018 року в Зальцбургі (Австрія) проходила 25 міжнародна медична конференція з питань лікування та відновлення пацієнтів після гострого інсульту – новий погляд та нові концепції.

Подробнее...

16 - 19 червня 2018 року в Лісабоні (Португалія) проходив Конгрес Європейської академії неврологів (European Academy of Neurology — EAN) – найбільша подія у світі європейської неврології. Учасниками форуму стали понад 8 тисяч лікарів з країн Європи та світу, для яких підготовлені більше 80 наукових сесій і повчальних курсів. Провідною темою конгресу вибрана нейрогенетика.

Подробнее...

26.06.18 на базі Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №1 Філії «Цент охорони здоров’я» Публічного акціонерного товариства «Украінська залізниця», відбулася лікарська конференція на тему: «Профілактика кардіоемболічних інсультів у пацієнтів з фібриляцією передсердь в практиці лікаря кардіолога і невролога».

Подробнее...

29 вересня відзначається Всесвітній день серця.

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності в Україні, особливо серед чоловіків. Що потрібно знати, щоби потурбуватися про здоров’я свого серця і попередити серйозні проблеми?

Подробнее...

З 23 по 26 жовтня 2017 року за сприяння Української Асоціації фізичної терапії в рамках проекту USAID TEAM Україна на базі Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №1 Філії «Центр охорони здоров?я» Публічного акціонерного товаривства «Українська залізниця» була проведена друга частина тренінгу "Нейрореабілітація".

Подробнее...

25 по 28 вересня 2017 року за сприяння Української Асоціації фізичної терапії в рамках проекту USAID TEAM Україна на базі Харківської клінічної лікарні на Укрзалізниці м.Харкова була проведена перша частина тренінгу "Нейрореабілітація".

Подробнее...

6 апреля состоялся семинар " Антикоагулянтная терапия у пациентов с  неклапанной фибрилляцией предсердий. Индивидуальный подход к оптимальной терапии" при участии проф. зав. кафедрой функциональной диагностики КМАПО им. проф. Шупика Жаринова О. Й. Инициатором семинара выступила фармкомпания Байер.

Подробнее...

15 грудня 2016 року у Буковелі відбулася  всеукраїнській науково – практичній конференції «Актуальні питання неврології» в якої приймав участь  завідувач відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Харківської клінічної лікарні №1 на залізничному транспорті                        Федоров Ю. П.

Подробнее...

27-29 сентября 2016 года состоялась VI Международная научно-практическая конференция «МАРКЕТИНГ И ЛОГИСТИКА В СИСТЕМЕ МЕНЕДЖМЕНТА НА ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНОМ ТРАНСПОРТЕ» в г. Запорожье. Организатором конференции выступил Департамент Пассажирских перевозок дальнего сообщения Публичного акционерного общества «Укрзализныця». 

Подробнее...

 14.06.2016 в Харьковской клинической больнице на железнодорожном транспорте №1 с успехом состоялся мастер-класс  на тему: " Место фиксированных комбинаций в лечении артериальной гипертензии" (при поддержке  компании  NOVARTIS), который провёл   главный внештатный нефролог Украины, профессор, Иванов Д.Д.

Подробнее...

Психологи магістри денної та заочної форми навчання факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ знають і тому в межах дисципліни «Психопрофілактика і психогімнастика» відвідали відділення лікувальної фізкультури при Харківській клінічній лікарні на залізничному транспорті №1. Темою практичного заняття було «Відновлення функціонального стану організму людини». 

Подробнее...

24 мая 2016 года состоялась международная телеконференция с докладом «Оптимизация ведения тромбозов в реальной клинической практике»

Подробнее...

В ЦКБ №5 впервые в Харькове произведена операция стентирования коронарной артерии с применением биодеградирующего полимерного каркаса Absorb

Подробнее...