Russian English French German Ukrainian

25 по 28 вересня 2017 року за сприяння Української Асоціації фізичної терапії в рамках проекту USAID TEAM Україна на базі Харківської клінічної лікарні на Укрзалізниці м.Харкова була проведена перша частина тренінгу "Нейрореабілітація".

 У зв'язку з великою потребою розвитку реабілітаційних послуг в Україні

25 фізичних терапевтів з різних регіонів України прийняли участь. Основними темами курсу були сучасні науково-доказові практики у реабілітації пацієнтів з неврологічними порушеннями такими як хребетно-спинно-мозкова травма, черепно-мозкова травма та інсульт. Навчальний курс проводили група українських тренерів, які у рамках проекту проходили відповідну підготовку. На тренінгу були розглянуті теми: Міжнародної класифікації функціонування, ушкодження верхнього та нижнього мотонейрону, обстеження та терапію при спинномозковій та черепномозковій травмі, науково доказова практика і нейропластисність, тренування сили та кардіореспіраторної витривалості.

Супервізор курсу Ліза Карол, фізичний терапевт реабілітаційного центру Ранчо Лос Амігос, Лос-Анджелес, США надавала методичну і підтримку українським тренерам.У часники мали змогу закріпити отриманні знання на практичних заняттях та заняттях з пацієнтами.

Проведення наступної частини курсу планується на 23-26 жовтня 2017 року.